İletişim & Ulaşım

Hastaneye Ulaşım
İletişim Bilgileri;

Santral                       :+90 462 851 0000-01-02-03
Fax Başhekmlik        :+90 462 841 3550
Fax Satın Alma         :+90 462 841 5281

Kurum mail adresi     :  trabzondhs11@saglik.gov.tr
Web                           : http://www.vakfikebirdh.saglik.gov.tr  

Adres:  Cumhuriyet Mah. Gülbaharhatun Cad. No:126-A PK:61400 Vakfıkebir / TRABZON


HASTANEMİZE ULAŞIM;

  • Vakfıkebir ilçesi Trabzon’un batısında merkeze 45 km mesafede, Giresun İl sınırına yaklaşık 10 km uzaklıktadır.
  • Eynesil’de oturan ve hastanemizden hizmet almak isteyenler Eynesil-Trabzon dolmuşları ile sahil yolu üzerinden gelerek Vakfıkebir İlçe girişinde viyadükten içeri girip sol tarafa dönüldüğünde 500 m ileride şehir içi yolu üzerinde sağ tarafta bulunan hastanemize ulaşabileceklerdir.
  • Şalpazarı ilçesinden gelinerek ve hastanemizden hizmet alınmak istenildiğinde Şalpazarı-Beşikdüzü dolmuşları ile Beşikdüzü’ ne oradan Beşikdüzü-Vakfıkebir dolmuşları ile yaklaşık 3 km mesafede yolun sağ tarafında bulunan hastanemize ulaşabileceklerdir.
  • Beşikdüzü ilçesinden gelecek olan hastalarımız Vakfıkebir-Beşikdüzü dolmuşları ile 3 km ileride yolun sağ tarafında bulunan hastanemize ulaşabileceklerdir.
  • Tonya ilçesinden gelecek olan hastalarımız Vakfıkebir-Tonya dolmuşları ile ilçe merkez terminal kavşağından sol tarafa dönüş yapılarak 400 m ileride sol tarafta bulunan hastanemize ulaşabileceklerdir.
  • Çarşıbaşı ilçesinden gelecek olan vatandaşlarımız Trabzon-Vakfıkebir, Çaşıbaşı-Vakfıkebir dolmuşları ile sahil yolundan gelerek terminal kavşağından şehir içine sapılarak terminal şehir içi kavşağından sağa dönülerek 400 m ileride sol tarafta bulunan hastanemize ulaşabileceklerdir.
  • Özel araçları ile hastanemize gelecek olanlar yukarıda belirtilen ilçe güzergahlarını kullanarak hastanemize ulaşabileceklerdir.
  • Hastanemiz Poliklinik ve Klinik giriş yerlerinde engelli otoparklarımız mevcut olup, hastanemiz güney cephesinde araç park alanı bulunmaktadır.

Otobüs güzergâhları için tıklayınız

Otobüs saatleri için tıklayınız
25 Ocak 2022